Slider

O nas

Nasza firma to nie tylko produkt i jakość, ale przede wszystkim ludzie.

Wizjoner, organizator, optymista…każdy z nas ma różne mocne strony, każdy z nas jest inny, dlatego tak dobrze się uzupełniamy i stanowimy zgrany zespół. A po godzinach zwyczajnie się lubimy.
Jesteśmy projektantami i architektami. Są wśród nas technolodzy, wykonawcy, montażyści. To co łączy nas wszystkich to otwartość umysłu i pasja do tworzenia pięknych wnętrz… (a także miłość do dobrego wina i aromatycznej kawy).
Jesteśmy specjalistami. Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i nie boimy się wyzwań.
W tym tekście nie jesteśmy w stanie opisać, jak serdeczna atmosfera panuje w naszej firmie. Najlepiej przekonasz się podczas współpracy. Zapraszamy!

Dariusz Pijanowski
właściciel
d.pijanowski@studioprostychform.pl

Teresa Pyszkiewicz
architekt wnętrz
teresa@studioprostychform.pl

Karina Roman
projektant
karina@studioprostychform.pl

Anita Daniłowska
projektant
anita@studioprostychform.pl

Natalia Pająk
projektant
natalia@studioprostychform.pl

Karolina Goławska
technolog
karolina@studioprostychform.pl

Agnieszka Polkowska
specjalista ds. kluczowych klientów
697 976 505
agnieszka@studioprostychform.pl

Małgorzata Krakowiak
księgowość
697 976 502
ksiegowosc@studioprostychform.pl