SPFKaciceDSC08065asSmartObject-1
SPFKaciceDSC08002asSmartObject-1
Slidernr3
Slidernr4
SPFKaciceDSC07850asSmartObject-1
next arrow
previous arrow

Dom z widokiem na rzekę

#panelelustrzane #fornir #pokojegościnne #siłownia #winiarka #szafybezfrontów

#projekt: Paweł Jurkiewicz

Zaczęło się od rozłożystej skarpy porośniętej zielenią, bo to jedyne co widzimy wjeżdżając na posesję tej realizacji. Dom jest przepięknie wpisany w krajobraz, jest jego integralną częścią, jakby był tam od zawsze. A widok z wnętrza domu zapiera dech w piersiach.

Projekt mebli, które mieliśmy wykonać stanowił duże wyzwanie pod kątem technologicznym czyli to co lubimy najbardziej. Dzięki kreatywności naszego zespołu udało się zrealizować kilka unikalnych rozwiązań. Możemy się w tej realizacji pochwalić meblem RTV, w którym zabudowane są rzutnik i głośnik centralny – całkowicie niewidoczne. Oraz „lewitującą” zabudową winiarki, która jest zamykana za fornirowanym frontem meblowym, a cała zabudowa ma kształt trapezu – mimo, że na pierwszy rzut oka nikt tego nie zauważy.

Właściciele zadbali o wszystko, dom tętni życiem, a całe piętro przeznaczone jest dla gości – to trzy przestronne sypialnie, każda z niezależną łazienką i każda z przepięknym widokiem. Każda wyposażona w nasze szafy…tyle że bez frontów. Dlaczego? To bardzo proste – żeby goście nie zapominali zabrać wszystkich swoich rzeczy.